• Konkurs fotograficzny 2023

• „W POSZUKIWANIU WIOSNY…”

Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Bełżcu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

CELEM KONKURSU JEST:

- upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki,

- nrozwijanie u dzieci zainteresowań fotograficznych,

- uchwycenie piękna przyrody,

- propagowanie spędzania czasu na świeżym powietrzu z bliskimi i przyjaciółmi.

ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE:

- konkurs przeznaczony jest dla uczniów Szkoły Podstawowej w Bełżcu,

- kategorie wiekowe: a) klasy I-III, b) klasy IV - VIII.

WARUNKI KONKURSU:

- udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny,

- warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie

- zdjęć ukazujących pierwsze oznaki wiosny,

- każdy uczestnik konkursu może zgłosić jedno zdjęcie wykonane samodzielnie,

- fotografie mogą być wydrukowane zwykłą drukarką w formacie A5,

- zdjęcia powinny być w jak największej rozdzielczości,

- nie dopuszcza się jakichkolwiek zmian i obróbki zdjęć,

- każde zdjęcie musi być opisane i powinno zawierać: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (na odwrocie zdjęcia),

- udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa na wykorzystanie prac w publikacjach i prezentowania na wystawach,

- zgłoszenie fotografii do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu i oświadczeniem, że fotografie złożone na konkurs zostały wykonane osobiście,

- udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody przez opiekunów prawnych nieletnich uczestników na zbieranie, przetwarzanie i prezentację danych osobowych.

OCENA PRAC KONKURSOWYCH

Jury konkursu dokona oceny prac pod względem artystycznym i tematycznym.

Za zajęcie pierwszego miejsca nagrodą jest bilet do „Parku Żywiołów” w Budach.

TERMINY

Wydrukowane prace prosimy składać w sali nr 1

(u pań Magdaleny Ziobrowskiej i Eweliny Wolańczyk), do dnia 12 maja 2023 r.

Zachęcamy do udziału!

• Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2023/2024

• Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bełżcu informuje,

że w wyniku rekrutacji wszystkie dzieci zostały przyjęte do przedszkola.

W związku z tym prosimy rodziców o potwierdzenie woli przyjęcia dzieci do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 do 21 kwietnia 2023 roku.

Druki dokumentu umieszczone są przy wejściu głównym do budynku szkoły i przy wejściu
            do przedszkola oraz w załączniku na stronie internetowej przedszkola i szkoły.

Potwierdzenie_woli_przyjecia_dziecka_do_przedszkola(1).docx