• Ogłoszenie!

• Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bełżcu informuje rodziców, że w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia oraz rekomendacją Lubelskiego Kuratora Oświaty od 26 kwietnia uczniowie klas I – III przechodzą na nauczanie hybrydowe.

Poniżej przedstawiony został harmonogram nauczania.

• 26, 27 i 28 kwietnia 2021 roku nauka stacjonarna obowiązuje klasy: I a, II a i III a. Oddziały „b” realizują w domu nauczanie zdalne.
            • 29 i 30 kwietnia 2021 roku nauką stacjonarną objęte są klasy I b, II b, III b. Oddziały „a” uczą się w domu.

Informacje dotyczące nauki od 4 maja 2021 roku podane zostaną po ukazaniu się stosownych rozporządzeń.

• Rekrutacja do szkoły

• Drodzy Rodzice!

Trwa rekrutacja do:

·        oddziału przedszkolnego tzw. „zerówki” dzieci urodzonych w 2015  roku

·        klasy pierwszej dzieci urodzonych w 2014 roku.

Karty zgłoszenia dostępne są w poniższych załącznikach oraz wydrukowane i wyłożone w szkole – w korytarzu przy głównym wejściu do budynku szkoły – można je pobrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

W tych samych dniach i godzinach można składać wypełnione karty w budynku szkoły – wejście główne – w oznaczonym miejscu.

Można również pobrać i wypełnić właściwą kartę przy pomocy komputera i odesłać na adres mailowy szkoły:

sp.belzec@wp.pl

Do wglądu przesyłamy również klauzulę informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych.

Klauzula_informacyjna(2).docx

karta_dziecka_do_oddz._przedszkol.(3).docx