• Ogłoszenie - dni wolne 14 -15.10.2021r.

• 14 października 2021 roku

obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych (dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych).

Z tej okazji o godzinie 9.00 rozpocznie się uroczysta akademia.

Przewidywane zakończenie uroczystości około godziny 10.00.

Odjazd autobusu o godzinie 10.15

15 października 2021 roku

to dodatkowy dzień wolny, tzw. „dzień dyrektorski” – tego dnia nie prowadzi się zajęć dydaktycznych.

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze będą zorganizowane w miarę potrzeb

w godzinach od 8.00 do 13.00.

Odjazd autobusu o godzinie 13.00.

• Ogłoszenie!

• Rozpoczęcie roku szkolnego  w naszej szkole odbędzie się1 września 2021 roku o godzinie 9.00.

W sali gimnastycznej spotykają się oddziały przedszkolne (zerówki) oraz klasy pierwsze.

Na górnym korytarzu przy sekretariacie rok szkolny witają klasy czwarte.

Pozostałe klasy spotykają się z wychowawcami w swoich salach.

Odjazd autobusu 1 września o godzinie 10.00.

Świetlica będzie czynna od 2 września 2021 roku.

Stołówka szkolna rozpoczyna pracę od 6 września 2021 roku

• Dyżur wakacyjny

• Informujemy rodziców,

że przedszkole rozpoczyna pracę 16.08.2021 r.

i będzie czynne w godz. 7-16.

W związku z organizacją pracy stołówki

prosimy o zgłaszanie dzieci do przedszkola od 12.08 2021 r.

w godzinach od 9.00 do 14.00 pod nr tel.: 512 022 260.

• Ogłoszenie o wynikach rekrutacji do przedszkola

•      Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bełżcu informuje rodziców,  że wszystkie dzieci zgłoszone w pierwszym etapie rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 zostały przyjęte do przedszkola.

Jednocześnie powiadamia,  o wolnych miejscach w grupie trzylatków, czterolatków i pięciolatków.

• Ogłoszenie!

• Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bełżcu informuje rodziców, że w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia oraz rekomendacją Lubelskiego Kuratora Oświaty od 26 kwietnia uczniowie klas I – III przechodzą na nauczanie hybrydowe.

Poniżej przedstawiony został harmonogram nauczania.

• 26, 27 i 28 kwietnia 2021 roku nauka stacjonarna obowiązuje klasy: I a, II a i III a. Oddziały „b” realizują w domu nauczanie zdalne.
            • 29 i 30 kwietnia 2021 roku nauką stacjonarną objęte są klasy I b, II b, III b. Oddziały „a” uczą się w domu.

Informacje dotyczące nauki od 4 maja 2021 roku podane zostaną po ukazaniu się stosownych rozporządzeń.

• Rekrutacja do szkoły

Trwa rekrutacja do:

·        oddziału przedszkolnego tzw. „zerówki” dzieci urodzonych w 2015  roku

·        klasy pierwszej dzieci urodzonych w 2014 roku.

Karty zgłoszenia dostępne są w poniższych załącznikach oraz wydrukowane i wyłożone w szkole – w korytarzu przy głównym wejściu do budynku szkoły – można je pobrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

W tych samych dniach i godzinach można składać wypełnione karty w budynku szkoły – wejście główne – w oznaczonym miejscu.

Można również pobrać i wypełnić właściwą kartę przy pomocy komputera i odesłać na adres mailowy szkoły:

sp.belzec@wp.pl

Do wglądu przesyłamy również klauzulę informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych.

Klauzula_informacyjna(2).docx

karta_dziecka_do_oddz._przedszkol.(3).docx

karta_zgloszenia_dziecka_do_szkoly(2).docx

• Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bełżcu informuje, że decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tomaszowie Lubelskim zajęcia grupy pięciolatków w przedszkolu zostały zawieszone w dniach 17 – 26 marca 2021 roku w związku z COVID – 19.

• Rekrutacja do szkoły

• Drodzy Rodzice!

Od 1 marca 2021 roku do 31 marca 2021 roku trwa rekrutacja do:

• oddziału przedszkolnego tzw. „zerówki” dzieci urodzonych w 2015  roku
            • klasy pierwszej dzieci urodzonych w 2014 roku.

Karty zgłoszenia dostępne są w poniższych załącznikach oraz wydrukowane i wyłożone w szkole – w korytarzu przy głównym wejściu do budynku szkoły – można je pobrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00.

Klauzula_informacyjna(1).docx

karta_dziecka_do_oddz._przedszkol.(2).docx

karta_zgloszenia_dziecka_do_szkoly(1).docx

• Rekrutacja do przedszkola

• Drodzy Rodzice!

Od 1 marca 2021 roku do 26 marca 2021 roku trwa rekrutacja do przedszkola dzieci urodzonych w 2016, 2017 i 2018 roku.

Karty zgłoszenia dostępne są w poniższym załączniku oraz wydrukowane i wyłożone w szkole – w korytarzu przy głównym wejściu do budynku szkoły – można je pobrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00.

• Ogłoszenie

• Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora  Sanitarnego w Tomaszowie Lubelskim informuję, że od 3 listopada 2020 roku do 6 listopada 2020 roku przechodzimy na nauczanie zdalne, które obejmuje oddziały przedszkolne (zerówki) oraz klasy I – VIII.

DYREKTOR SZKOŁY

• Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

• Informujemy, że w związku z realizacją projektu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020  Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, Gmina Bełżec zakupiła i przekazała nieodpłatnie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bełżcu 7 komputerów przenośnych oraz 23 tablety.

• Płatności za przedszkole i obiady

• Płatności za przedszkole i obiady w stołówce szkolnej za miesiąc marzec 2020 r.

Z uwagi na obecną sytuację prosimy o dokonywanie wpłat przelewem na rachunek bankowy szkoły. Termin płatności upływa w dniu 30.04.2020 r. Szczegółowych informacji udzieli Intendent Szkoły  drogą telefoniczną.

Dane do przelewu:

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bełżcu